BMW F 450 GS
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW F 450 GS 2026 Iskustva i stručna recenzija
Bernd
With the F 450 GS, BMW has made a convincing entry into the highly competitive A2 enduro bike segment. The 420 cubic centimetre two-cylinder engine impresses with its smooth running and linear power delivery, where single-cylinder competitors annoy with raw vibrations. The suspension shines with sporty agility and enduro bike comfort in equal measure, while the electronics work discreetly in the background. The Bavarian shows weaknesses when it comes to the accessibility for short fingers on the brakes and clutch lever and the lack of cruise control. Anyone looking for a versatile, high-quality enduro bike for an A2 licence and beyond will find a coherent overall package in the F 450 GS. The Easy Ride clutch rides amazingly well and offers comfort and safety in equal measure. Less experienced riders in particular benefit significantly here, which is a unique selling point in this segment!

Ključne specifikacije BMW F 450 GS 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 72 mm |
| Takt | 51.6 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8750 okr./min |
| Okretni moment | 43 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 38 mm |
| Stupnjevi | 135 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC, Poluga stražnje kočnice |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 420 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 180 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | izravno |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 180 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta, motor pod opterećenjem |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 28.1 stupanj |
| Trag | 115 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 310 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | Jednodijelno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, ABS za zavoje, Kontrola proklizavanja, , |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2161 mm |
| Širina | 869 mm |
| Međuosovinski razmak | 1465 mm |
| Visina sjedala | 845 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 178 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 165 km/h |
| Raspon | 368 km |
| Snaga akumulatora (V) | 12 V |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 8 Ah |
| Kombinirane emisije CO2 | 88 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.8 l / 100 km |
| Euro Norm | Euro 5+ |
| Maximum authorized weight | 355 kg |
Oprema
| Oprema | Dnevna funkcijska LED svjetla, LED farovi, |
|---|
Najnoviji članci o motociklima od 1000PS BMW F 450 GS
FAQ gume BMW F 450 GS
- Koje gume trenutno preporučuje urednički tim od 1000 KS za ovaj model?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Najčešća pitanja BMW F 450 GS
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW F 450 GS?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW F 450 GS s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 7.190 EUR uz prosječnu kilometražu od 83 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW F 450 GS ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW F 450 GS?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala BMW F 450 GS.
- Koliko je popularan motocikl BMW F 450 GS?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom BMW F 450 GS. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
BMW F 450 GS Slike
Izvor: 1000PS






























